Ofis Taşıma

Ofis Taşıma hizmetimizle ücretsiz ekspertiz alabilirsiniz. Pratik hızlı ve güvenilir ofis taşıma hizmeti için 7/24 bizi arayabilir ve destek alabilirsiniz. Türkiye geneli resmi kurum taşımacılıkları firmamız yapmaktadır.

Firmamızdan ofis taşıma konusunda uzman çözümler alabilirsiniz. Ofis taşımacılığı özellikle İstanbul içerisinde yoğun bir şekilde olmaktadır. İş yeri taşımacılığında önemli olan fazla zaman kaybı yaşatmadan yeni adrese hasarsız ve hatasız olarak taşınmanızı sağlamaktır.

Gerekli olan bütün ekip ve donanıma sahip olan firmamızı arayarak ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Taşınacak olan iş yerinin önceden keşfi yapılrı bu sayede kullanılacak malzeme, personel ve fiyatlandırma çalışması yapılır. Fiyatlandırma çalışması ve çalışma şeklini barındıran kurumsal teklifimiz firmanıza gönderilir. Kabul etmeniz durumunda taşınmanız için söz verdiğimiz bütün her şeyi eksiksiz ve söz verilen zamanda teslimederiz.

Ofis taşımalarının tamamı geniş kapsamlı sigortalı olarak yapılmaktadır. Bu doğrultuda keşif esnasında özel eşyalarınız üretim malzemeleriniz, dijital ürünleriniz ya da farklı makineleriniz kendi değerlerinde farklı olarak sigortalanır.

Call Now ButtonHemen Ara